Infračervené kabiny

Infračervené kabiny

Relax, kdykoliv se Vám to hodí. Užijte si tepla. Odpočívejte. Nechte starosti na den zmizet.

Infračervená kabina umožňuje odpočinek v teple, kdykoliv Vám to vyhovuje. Teplo infračervené kabiny vychází z prvků topného tělesa, které produkují suché, dlouhé vlny tepla. Zdravé teplo je podobné jako teplo produkované sluncem. Infračervené záření Vám poskytuje všeobjímající pocit uvolnění.

Infračervené teplo také nabízí řadu zdravotních výhod: lepší krevní oběh a imunitu, úlevu od bolesti svalů, stresu a fyzické a psychické uvolnění. Infračervená kabina může být instalována v jakémkoli suchém prostoru, například v ložnici.


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.harvia.info